Kontakta dati

PPUH VOIGT Sp. z o.o.,
Jordana 90, 41-813 Zabrze
KRS:
0000093897
NIP: 626-000-47-36
Uzņēmuma pamatkapitāls: 1 501 464,00 PLN

Sekretariāts

Telefons/faks: 32/  272 25 73
 

 

Tirdzniecības daļa
Direktors: Jacek Bednarczyk
Tel.: 32/ 375 02 10, E-mail: jacek.bednarczyk@voigt.pl

Tirdzniecības daļa Horeca
Direktors: Jakub Klewaniec
Tel.: 32/ 272 81 76, E-mail: jakub.klewaniec@voigt.pl

Departaments SAS
Chief SAS: Tomasz Zarzycki
Tel.: 32/ 375 02 91, E-mail: tomasz.zarzycki@voigt.pl

Marketinga Nodaļa
Direktors: Szymon Cesarz
Tel.: 32/ 375 02 20, E-mail: szymon.cesarz@voigt.pl


Tehnoloģiskā Nodaļa
Galvenais tehnologs: Tomasz Pacan
Tel.: 32/ 375 02 91, E-mail: tomasz.pacan@voigt.pl

Eksporta Nodaļa
Sales Export Manager: mgr inż. Piotr Sikora
Tel.: +48 795 506 267, E-mail: piotr.sikora@voigt.pl

 

Grāmatvedības Nodaļa
Direktors: mgr Aleksandra Jaskóła
Tel.: 32/ 375 02 21


Lokalizācija


Kontakta veidlapa

Ar zvaigznītēm apzīmēti laukumi ir obligāti.


I agree to the processing of personal data contained in the registration form for the training, in accordance with the Act of August 29, 1997 on the protection of personal data

RAPTOPUR VC 100

Sārmains līdzeklis sanitāro ierīču un telpu mazgāšanai.

 

Koncentrēts sārmains līdzeklis pastāvīgai sanitāro ierīču un telpu mazgāšanai, kā arī tīrības uzturēšanai mitrās telpās (baseinu un sporta telpās, ģērbtuvēs). Efektīvi likvidē netīrumus no visu veidu lakotām un emaljētām virsmām. Produkts ar palielinātu viskozitāti; koncentrātam ir ilgāks iedarbības laiks, jo tas lēnāk notek pa vertikālām virsmām. Īpaši ieteicams vannu, dušas tekņu un izlietņu mazgāšanai. Ieteicams arī grīdu, sienas flīžu, durvju, kā arī logu rāmju tīrības uzturēšanai. Mazgātām virsmām piešķir maigu spīdumu. Likvidē nepatīkamo smaku, radot telpās patīkamu aromātu. Anti-Stone tehnoloģija efektīvi kavē kaļķakmens nosēdumu veidošanos un atvieglo turpmāko mazgāšanas procesu.   
 
Atkarībā no mazgāto virsmu netīrības pakāpes ieteicams lietot no 1―5% šķīdumu (no 100 līdz 500 ml līdzekļa uz 10 l ūdens). Spēcīgu netīrumu gadījumā lietot stiprākas koncentrācijas šķīdumu vai koncentrātu. 

vairāk
We inwest in your future