Kontakta dati

PPUH VOIGT Sp. z o.o.,
Jordana 90, 41-813 Zabrze
KRS:
0000093897
NIP: 626-000-47-36
Uzņēmuma pamatkapitāls: 1 501 464,00 PLN

Sekretariāts

Telefons/faks: 32/  272 25 73
 

 

Tirdzniecības daļa
Direktors: Jacek Bednarczyk
Tel.: 32/ 375 02 10, E-mail: jacek.bednarczyk@voigt.pl

Tirdzniecības daļa Horeca
Direktors: Jakub Klewaniec
Tel.: 32/ 272 81 76, E-mail: jakub.klewaniec@voigt.pl

Departaments SAS
Chief SAS: Tomasz Zarzycki
Tel.: 32/ 375 02 91, E-mail: tomasz.zarzycki@voigt.pl

Marketinga Nodaļa
Direktors: Szymon Cesarz
Tel.: 32/ 375 02 20, E-mail: szymon.cesarz@voigt.pl


Tehnoloģiskā Nodaļa
Galvenais tehnologs: Tomasz Pacan
Tel.: 32/ 375 02 91, E-mail: tomasz.pacan@voigt.pl

Eksporta Nodaļa
Sales Export Manager: mgr inż. Piotr Sikora
Tel.: +48 795 506 267, E-mail: piotr.sikora@voigt.pl

 

Grāmatvedības Nodaļa
Direktors: mgr Aleksandra Jaskóła
Tel.: 32/ 375 02 21


Lokalizācija


Kontakta veidlapa

Ar zvaigznītēm apzīmēti laukumi ir obligāti.


I agree to the processing of personal data contained in the registration form for the training, in accordance with the Act of August 29, 1997 on the protection of personal data

SANITARY CLEANER VC 910

Ekoloģisks superkoncentrāts telpu un sanitāro ierīču ikdienas kopšanai.

 

Pateicoties biotehnoloģijas pielietošanai preparāts satur dzīvu baktēriju kultūras, kuras veido mazgāšanas procesu veicinošos enzīmus. Paredzēts skābju izturīgām virsmām un tādām ierīcēm kā: keramikas flīzes, porcelāns, hroms, cēltērauds, stikls un akrils. Pielietotā nanotehnoloģija kavē netīrumu atkārtotu nosēšanos kā arī atvieglo atkārtotas mazgāšanas procesu. Produktam ir arī antistatiskas īpašības. Efektīvi likvidē rūsu un ūdens kaļķakmens nogulsnes, taukainus, kaļķakmens un ziepju netīrumus. Mazgātās telpās atstāj svaigu aromātu. Tīrītām virsmām piešķir vieglu spīdumu. Atkarībā no netīruma pakāpes ieteicams atšķaidīt koncentrātu attiecībā no 1:200 līdz 1:1000 (10÷50 ml līdzekļa uz 10L ūdens).


vairāk
We inwest in your futureSlaskie.