GASTRO-SOFT VC 691 firmy VOIGT Najlepszym Produktem na targach EuroGastro 2011

(2011-05-12)

Produkt GASTRO-SOFT  VC 691 firmy VOIGT do maszynowego mycia naczyń otrzymał nagrodę za Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2011. Nagroda została wręczona podczas uroczystej Gali w Hotelu Novotel Airport w Warszawie.


GASTRO-SOFT jest wysoce skoncentrowanym, płynnym środkiem do maszynowego mycia naczyń we wszelkiego rodzaju zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych. Preparat  posiada bardzo dobre właściwości myjące, nawet bardzo tłustych naczyń. Skutecznie usuwa zaschnięte resztki żywności i napojów. Może być stosowany do mycia porcelany, stali nierdzewnej, szkła i sztućców. Środek nie zawiera związków chloru ani fosforu.


Preparat został również przetestowany i posiada certyfikat przyznany przez dział technologiczny Huty Szkła Zawiercie. Dokument ten potwierdza, że jest to środek, który oprócz doskonałych właściwości myjących, zabezpiecza również szkło kryształowe przed korozją.


Nagrodę w imieniu firmy Voigt odebrał Dyrektor Operacyjny ds. rozwoju rynków i produktów Pan Adam Góra.


Działania naszej firmy od wielu lat ukierunkowane są na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż komisja Targów EuroGastro doceniła nasz produkt, który wpisuje się w przyjęty przez nas kierunek rozwoju. Jednocześnie otrzymana nagroda motywuje nas jeszcze mocniej do dalszego rozwoju produktów z linii gastroline – mówi Adam Góra.


Wyróżnienie dla GASTRO-SOFT VC 691 jest kolejną nagrodą dla preparatów firmy Voigt. Medale jakości posiadają również: GRUNDPUR  VC 150, BRUDPUR  VC 242, NANO SAN  VC 112, NANO ORANGE  VC 241.


Firma Voigt jest producentem profesjonalnych środków czystości obecnym na rynku od prawie 20 lat. Produkty tej Firmy  są wpisane w technologie utrzymania czystości największych sieci restauracji i hoteli oraz całego obszaru facility.

Wstecz

PARKIETY VC 576

Emulsja na bazie wosków i polimerów do kompleksowego nabłyszczania i zabezpieczania powierzchni drewnianych, uprzednio zaimpregnowanych lakierami. 

 

Szczególnie zalecany do parkietów, boazerii oraz schodów drewnianych. Naniesiona powłoka chroni rodzime podłoże, jest trwała i odporna na ścieranie.  Użycie preparatu zwiększa walory estetyczne podłoża zapewniając wysoki połysk oraz wydobywając głębię koloru. Rozcieńczony preparat doskonale nadaje się do mycia bieżącego nawet zmatowionych i nielakierowanych powierzchni drewnianych. Do bieżącej pielęgnacji na czyste i odkurzone powierzchnie stosować rozcieńczony środek w stężeniu od 1 do 10% (100 do 1000 ml koncentratu na 10 L wody).


więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.