UNIWERSAL VC 250 najlepszym produktem targów ISSA/INTERCLEAN 2015!

(2015-04-30)
Uniwersal VC 250 firmy VOIGT - skoncentrowany, antystatyczny, środek o uniwersalnym zastosowaniu do mycia wodoodpornych powierzchni, otrzymał nagrodę „The Golden Broom Award 2015” za Najlepszy Produkt Targów ISSA/INTERCLEAN 2015 w kategorii „Produkt chemiczny”. 
 

Nagroda cieszy tym bardziej, iż została zdobyta w najbardziej popularnej kategorii. To właśnie w grupie produktów chemicznych, zostało zgłoszonych aż siedem kandydatur, spośród których została wyłoniona trójka nominowanych. W zaszczytnym gronie finalistów, nasz preparat zaprezentował się jako najbardziej innowacyjny, dzięki czemu jednogłośnie został wybrany przez międzynarodowe jury konkursu i ogłoszony zwycięzcą  na uroczystej Gali, podczas której odebraliśmy statuetkę Złotej Miotły.
 
Sukces produktu UNIWERSAL VC 250 jest efektem bardzo gruntownej rewitalizacji. Jego receptura została wzbogacona o wiele nowoczesnych technologii:
 
  • Aktywny tlen, który wspomaga proces usuwania brudu 
  • Anti-Stone, dzięki której preparat na mytych powierzchniach nie pozostawia osadów, smug i zacieków 
  • Anti-Fingerprint zabezpiecza powierzchnie przed niepożądanymi odciskami palców i dłoni. 
     
Dodatkowo produkt został przebadany pod kątem działania na powierzchnie posiadające antyelektrostatyczne właściwości i tym samym, uzyskał certyfikat ESD zgodny z międzynarodowymi normami CEI-IEC 61340-5-1:2009
 
UNIWERSAL VC 250 dedykowany jest w szczególności, do utrzymania czystości w obiektach biurowych oraz wszędzie tam, gdzie występuje duże zróżnicowanie typów powierzchni. Zalecany jest do mycia podłóg, mebli, płytek podłogowych i ściennych oraz powierzchni lakierowanych. Skutecznie usuwa brud z porcelany i szkła. Charakteryzuje się wysoką skutecznością mycia i wydajnością w 0,25% roztworze (25 ml środka na 10 I wody). Pozostawia w  pomieszczaniach przyjemny zapach. 
 
Korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim, za odwiedzenie naszego stoiska na minionych targach ISSA/INTERCLEAN 2015. Jesteśmy przekonani, iż wszyscy odwiedzający, mieli szansę poczuć siłę innowacji marki VOIGT.
Wstecz

GASTRO-DISH VC 690

GASTRO-DISH VC 690

Bardzo skuteczny płyn do ręcznego mycia naczyń i szkła.

 

Dzięki unikalnej recepturze, na mytych powierzchniach nie pozostawia żadnych smug i zacieków, ułatwiając pracę w kuchni. Idealny do mycia talerzy, garnków, patelni, szklanek i kieliszków. Skutecznie usuwa tłuszcz oraz wszelkie inne zabrudzenia. Zawiera specjalne, delikatne związki, działające pielęgnacyjnie na skórę rąk. Nie wpływa negatywnie na żywność. Zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:100 (100 ml środka na 10 l wody).


więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.