Sukces na ISSA/Interclean 2011

(2011-06-16)

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Czystości  ISSA/Interclean. Na tej największej imprezie wystawienniczej branży czystościowej w Europie Wschodniej i Centralnej firma Voigt została nagrodzona za najlepsze stoisko! Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, a głosując na naszą ekspozycję, docenili naszą pracę i zaangażowanie.

 

Tematem przewodnim naszego stoiska było hasło, stanowiące jednocześnie misję Firmy VOIGT:  „Nasz Profesjonalizm Twój Komfort”. Chcieliśmy przekazać odwiedzającym nas Partnerom, że dzięki bardzo szerokim działaniom okołosprzedażowym oraz wsparciu techniczno – technologicznemu ich praca może być lżejsza. Spotkanie z nami miało być dla nich czasem relaksu. Skoro nasze stoisko zostało uznane za najlepsze to wierzymy, że czas z nami spędzony był dla nich przyjemnością.


Postawiliśmy na profesjonalizm i relaks. Profesjonalizm to udział w Targach kilkunastu naszych ekspertów, którzy brali udział w wykładach, projekcie doradczym „Expert Express” oraz prezentowali nowości w ofercie VOIGT: odświeżacze powietrza z linii hotelservice (Zapach leśny VC 533, Zapach pomarańczowy VC 534, Zapach fantazyjny VC 535). Pokazaliśmy również znak Gwarancji Jakości, którym zostały opatrzone wszystkie nasze produkty. Znakiem tym chcemy podkreślić, że w profesjonalnych środkach czystości najważniejszy jest  niezawodny i odpowiedzialny  dobór surowców do realizacji preparatów. Zapewnia to naszym klientom gwarancję produktów najwyższej jakości, niezmienność receptur oraz optymalną skuteczność. Pochwaliliśmy się wreszcie wydzieloną w strukturze organizacyjnej firmy Voigt jednostką określoną mianem SAS. Jej głównym zadaniem jest realizacja działań w zakresie szkoleń, audytów i serwisu. Profesjonalnie przygotowany zespół pracowników ma za zadanie pomagać klientom w praktycznym wdrożeniu technologii i jednocześnie w rozwiązywaniu problemów z zakresu utrzymania czystości w obiektach.


Biznesowe rozmowy, choć poważne odbywały się w luźnej atmosferze, dyskusjom towarzyszyła zabawa, piękne widoki - część naszego stoiska zamieniona została w rajską plażę, na której każdy odwiedzający mógł spróbować swoich umiejętności w trafianiu do kosza piłką plażową. W zabawie nie było przegranych, każdy uczestnik otrzymywał niespodziankę – preparaty i gadżety firmowe. Chwile rozmowy uprzyjemniał również występ solisty Opery Śląskiej Juliusza Ursyna Niemcewicza.


Uznanie naszego stoiska za najlepsze na tegorocznych targach potwierdziło słuszność wybranej przez nas koncepcji prezentacji firmy. Liczy się bowiem i profesjonalizm i komfort. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, a głosując na naszą ekspozycję, docenili naszą pracę i zaangażowanie.

 

 


 

Wstecz

SANITARY CLEANER MAX VC 920

Sanitary Cleaner VC 920Superkoncentrat do gruntowego czyszczenia pomieszczeń i ceramicznych urządzeń sanitarnych.

 

Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Zastosowana nanotechnologia opóźnia efekt osadzania brudu oraz ułatwia proces kolejnego mycia. Produkt posiada również właściwości antystatyczne. W mytych pomieszczeniach pozostawia świeży zapach. Czyszczonym powierzchniom nadaje delikatny połysk. W zależności od stopnia zabrudzenia zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:200 do 1:1000 (10÷50 ml środka na 10L wody).


więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.