Dwa produkty VOIGT nominowane do nagrody ISSA 2013 Innovation Award

(2013-09-20)

Preparat teflonowy HD FLOOR PROTECT VC 370 oraz superkoncentrat FAT REMOVER VC 942 zostały nominowane na targach ISSA/INTERCLEAN Las Vegas 2013 do nagrody Innovation Award Program - najbardziej prestiżowego wyróżnienia  amerykańskiej branży utrzymania czystości.


HD FLOOR PROTECT VC 370 jest wysokopołyskową dyspersją polimerową, która zawiera Teflon® surface protector. Zastosowana w preparacie technologia ułatwia równomierne rozprowadzenie preparatu oraz doskonałe zwilżenie powierzchni. Dzięki Teflon® surface protector posadzka posiada podwyższoną trwałość i odporność na ścieranie. Położona na podłodze powłoka wykazuje również zdolność do „samoregeneracji” – ewentualne zarysowania i uszkodzenia powstałe w wyniku użytkowania można łatwo przepolerować bez konieczności nakładania kolejnej warstwy produktu. Powierzchnia pokryta tym preparatem staje się jeszcze bardziej odporna na przyjmowanie brudu, jest wytrzymała na działanie środków dezynfekcyjnych oraz posiada podwyższone właściwości antyelektrostatyczne.


FAT REMOVER VC 942 jest superkoncentratem do codziennego mycia wszelkich wodoodpornych powierzchni. Dzięki zastosowaniu biotechnologii preparat zawiera żywe kultury bakterii, które wytwarzając enzymy, wspomagają proces mycia. Szczególnie zalecany do powierzchni i pomieszczeń narażonych na tłuste zabrudzenia takich jak: kuchnie, warsztaty czy inne zakłady przemysłowe. Nowoczesna formuła bez problemu usuwa tłuste plamy i inne olejowe zabrudzenia. Zastosowana nanotechnologia opóźnia efekt osadzania się brudu oraz ułatwia proces kolejnego mycia. Produkt posiada właściwości antystatyczne. W mytych pomieszczeniach pozostawia świeży i intensywny zapach.

 

Głosowanie na produkt targów ISSA/INTERCLEAN Las Vegas 2013 odbywa się online i trwa do 15 XI 2013. 


Targi odbędą się 19-21 listopada 2013 w Las Vegas.

 

Wstecz

HD FLOOR VC 247

Nowoczesny, antystatyczny środek do mycia wszelkich podłóg odpornych na działanie wody.

 

Zalecany do bieżącej pielęgnacji podłóg pokrytych preparatem HD FLOOR PROTECT VC 370. Dzięki zastosowaniu Teflon® surface protector czyszczone powierzchnie są chronione przed ponownym osadzaniem się brudu i znacznie łatwiej utrzymać czystość posadzki. Preparat doskonale zwilża powierzchnie nawet przy niskich stężeniach roboczych, nie pozostawia przy tym żadnych smug i zacieków. Zawarte w preparacie polimery pozostawiają na umytej podłodze połysk. Preparat nie odkłada się na mytych powierzchniach. Zarówno w myciu ręcznym, jak i automatami czyszczącymi zaleca się rozcieńczyć koncentrat  w stosunku od 1:100 do 1:200 (od 50 do 100 ml środka na 10 l wody).

 

Teflon® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy The Chemours Company FC, LLC, wykorzystywanym przez PPUH VOIGT Sp. z o.o. na podstawie licencji.


więcej
Dotacje na inowacje