Szkolenia - Audyt - Serwis

Głównym zadaniem zespołu SAS jest pomoc klientom w praktycznym wdrożeniu, a także w rozwiązywaniu problemów z zakresu technologii utrzymania czystości obiektów.

Znajdź swojego serwisanta

 

Szkolenia

Jesteśmy jedną z pierwszych firm oferujących swoim klientom certyfikowane szkolenia praktyczno-teoretyczne z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości.


Każdego naszego partnera traktujemy indywidualnie, dlatego przygotowując szkolenia bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby klienta łącznie z profilem jego działalności.


Udział w szkoleniach daje możliwość pogłębienia wiedzy nie tylko z zakresu stosowanych produktów, ale również prawidłowej technologii sprzątania. Proponowane przez nas spotkania edukacyjne udzielą Państwu wielu rad dotyczących różnych obszarów związanych z utrzymaniem czystości na obiektach i nie tylko.

Zamów szkolenie

 

Audyty

Zredukuj koszty utrzymania czystości w Twojej firmie. Nie czekaj, skorzystaj z unikalnej szansy już teraz.

 

W celu jak najlepszego dobrania środków czyszczących oraz optymalnych technologii utrzymania czystości obiektu, oferujemy przeprowadzenie szczegółowego audytu czystości przez naszych ekspertów. Po dokonanym audycie przygotowana zostanie dla Państwa szczegółowa dokumentacja technologiczna, obejmująca takie zagadnienia jak:

  • optymalne dobranie środków do obszarów, powierzchni występujących na obiekcie oraz występujących na nich zabrudzeń,
  • dobranie efektywnej technologii sprzątania w zależności od rodzaju i intensywności zabrudzeń,
  • dobranie odpowiednich akcesoriów do sprzątania,
  • ustalenie częstotliwości mycia w zależności od natężenia ruchu lub innych elementów wpływających na szybsze powstawanie zabrudzeń,
  • porady i wskazówki usprawniające proces sprzątania.

 

Wykorzystaj wskazówki ekspertów i wprowadź przedsięwzięcia oszczędnościowe. Pamiętaj, wdrożenie już kilku drobnych zmian pomoże zaoszczędzić pokaźne kwoty wydawane na utrzymanie czystości.

 

Zgłoszenie audytu

Nazwa firmy
Osoba kontaktowa
Telefon
Adres e-mail
Województwo
obiekt audytu
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez PPUH Voigt Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przezPPUH Voigt Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

 

 

 

Serwis

Oferujemy Państwu fachowy serwis prowadzony przez wykwalifikowanych serwisantów. Zajmujemy się nie tylko montażem i serwisowaniem systemów dozujących, dla stałych klientów organizujemy cykliczne wizyty w celu poprawienia jakości i technologii sprzątania. Służymy również w doradztwie doboru odpowiednich środków chemicznych oraz technik sprzątania. Serwisanci posiadają firmowe samochody wyposażone w niezbędne części zamienne potrzebne do usunięcia awarii, co pozwala na szybką interwencję po zgłoszeniu awarii lub innych zleceń.

Zamów serwis

 

Czując się odpowiedzialnym nie tylko za tworzone produkty, ale także za wdrożone technologie, sprzęt i systemy dozujące pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dotacje na inowacjeSlaskie.