Detalii de contact

PPUH VOIGT Sp. z o.o.,
ul. Jordana 90, 41-813 Zabrze
KRS:
0000093897
NIP: 626-000-47-36
Mărimea capitalului social: 1 501 464,00 PLN

Secretariat:
Tel./faks: + 48 32/  272 25 73
 

Departamentul Vânzări:
Director: Jacek Bednarczyk
Tel.: + 48 32/ 375 02 10, E-mail: jacek.bednarczyk@voigt.pl

Departamentul Vânzări Horeca:
Director: Jakub Klewaniec
Tel.: + 48 32/ 272 81 76, E-mail: jakub.klewaniec@voigt.pl

Şcolarizări, Audit, Service:
Chief SAS: Tomasz Zarzycki
Tel.: + 48 32/ 273 89 26, E-mail: tomasz.zarzycki@voigt.pl

Departamentul de Marketing:
Director: Director: Szymon Cesarz
Tel.: + 48 32/ 375 02 20, E-mail: szymon.cesarz@voigt.pl


Depatamentul Technologii:
Chief Technologist:  Tomasz Pacan
Tel.: + 48 32/ 375 02 91, E-mail: tomasz.pacan@voigt.pl

 

Departamentul de Export
Sales Export Manager: Piotr Sikora
Tel.: +48 795 506 267, E-mail: piotr.sikora@voigt.pl


Departamentul Contabilitate:
Contabil Şef: Aleksandra Jaskóła
Tel.: + 48 32/ 375 02 21


LocaţieFormular de contact

Campurile marcate cu steluta sunt obligatorii • Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych:

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PPUH Voigt sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, ul. Jordana 90 41-813 Zabrze (dalej również jako „Voigt”).

  Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: rodo@voigt.pl, lub pisemnie :PPUH Voigt sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, ul. Jordana 90 41-813 Zabrze.

  Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu marketingowym, w tym w celach analitycznych i profilowania – podstawą prawną przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda.

  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane na potrzeby prowadzenia przez Voigt marketingu zostaną usunięte po cofnięciu przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie w tym celu.

  Pani/Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. dostawcom usług IT, czy agencjom marketingowym – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.

  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawa żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.

  W zakresie w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz profilowania.

  W zakresie w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w sposób zautomatyzowany w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

  Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

  Podanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne.

GEAMURI, OGLINZI 520K

Soluție concentrată pentru curăţarea şi împrospătarea oglinzilor, geamurilor, fațadelor din sticlă şi altor suprafeţe din sticlă, gresie şi faianţă. 

 

Se recomandă de asemenea pentru curăţarea suprafeţelor lucioase şi din inox, precum şi pentru cabinele de duş. Soluția este recomandată  pentru păstrarea curăţeniei în zonele SPA şi în jurul piscinelor. Îndepărtează eficient urmele de palme şi degete precum şi petele de grăsime. Nu lasă nici un fel de pete şi urme. Nu necesită ştergere până la uscare şi nici lustruire. Soluția se evaporă rapid lăsând în urmă un miros plăcut şi proaspăt.

 

Diluție recomandată:

 

- pentru utilizare zilnică sub formă de spray: 2-5% soluţie (12-30ml concentrat  la 0,6L apă)

 

- pentru utilizare zilnică sub formă de soluţie diluată: 2%-5% soluție (20-50 ml la 1 L apă)


 


View more
We inwest in your futureSlaskie.