Detalii de contact

PPUH VOIGT Sp. z o.o.,
ul. Jordana 90, 41-813 Zabrze
KRS:
0000093897
NIP: 626-000-47-36
Mărimea capitalului social: 1 501 464,00 PLN

Secretariat:
Tel./faks: + 48 32/  272 25 73
 

Departamentul Vânzări:
Director: Jacek Bednarczyk
Tel.: + 48 32/ 375 02 10, E-mail: jacek.bednarczyk@voigt.pl

Departamentul Vânzări Horeca:
Director: Jakub Klewaniec
Tel.: + 48 32/ 272 81 76, E-mail: jakub.klewaniec@voigt.pl

Şcolarizări, Audit, Service:
Chief SAS: Tomasz Zarzycki
Tel.: + 48 32/ 273 89 26, E-mail: tomasz.zarzycki@voigt.pl

Departamentul de Marketing:
Director: Director: Szymon Cesarz
Tel.: + 48 32/ 375 02 20, E-mail: szymon.cesarz@voigt.pl


Depatamentul Technologii:
Chief Technologist:  Tomasz Pacan
Tel.: + 48 32/ 375 02 91, E-mail: tomasz.pacan@voigt.pl

 

Departamentul de Export
Sales Export Manager: Piotr Sikora
Tel.: +48 795 506 267, E-mail: piotr.sikora@voigt.pl


Departamentul Contabilitate:
Contabil Şef: Aleksandra Jaskóła
Tel.: + 48 32/ 375 02 21


Locaţie



Formular de contact

Campurile marcate cu steluta sunt obligatorii



Sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal conţinute în formularul de înregistrare pentru formare, în conformitate cu Legea din 29 august 1997 privind protecţia datelor cu caracter personal.

Dozownik SD-ECO5


View more
We inwest in your futureSlaskie.