Środki czystości

Połączenie ekologii z ekonomią stosowania - taki jest nasz cel tworzenia preparatów chemicznych. Każdy z nich jest sklasyfikowany przez uprawnioną osobę i posiada karty charakterystyki. Jest ona dostępna na prośbę każdego klienta.

 

Wszystkie nasze preparaty czyszczące posiadają Świadectwa Jakości Zdrowotnej, gwarantuje to, że nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka. Państwowy Zakład Higieny dopuścił wyselekcjonowane  preparaty do przemysłu spożywczego, do powierzchni mających kontakt z żywnością.

 

Zobacz więcej

Systemy dozowania

Optymalne rozcieńczanie profesjonalnych środków czyszczących możliwe jest jedynie przy użyciu odpowiednich systemów dozowania. Właściwe dozowanie wpływa bezpośrednio na  jakość sprzątania, efektywność pracy czyli koszty  oraz bezpieczeństwo użytkowników.

 

Firma VOIGT proponuje efektywne systemy dozowania manualne i mechaniczne. Do Państwa dyspozycji pozostają  wykwalifikowani Specjaliści ds. Serwisu, którzy pomogą przy montażu i regulacji systemów dozowania oraz przeszkolą w zakresie optymalnego stosowania. 

 

Zobacz więcej

Sprzęt sprzątający

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt i akcesoria, które pomagają utrzymać czystość obiektu na wysokim poziomie: wózki serwisowe, mopy, pady, ściereczki, ściągacze, stelaże i nakładki bawełniane.

 

Proponujemy akcesoria ułatwiające sprawne i efektywne usunięcie zabrudzeń z wszelkiego rodzaju posadzek, powierzchni szklanych, laminowanych i drewnianych. Omawiane produkty są ważnym elementem wybranej technologii sprzątania, którą jesteśmy w stanie wdrożyć na każdym obiekcie.

Zobacz więcej

Dotacje na inowacjeSlaskie.