GASTRO-SOFT VC 691 firmy VOIGT Najlepszym Produktem na targach EuroGastro 2011

(2011-05-12)

Produkt GASTRO-SOFT  VC 691 firmy VOIGT do maszynowego mycia naczyń otrzymał nagrodę za Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2011. Nagroda została wręczona podczas uroczystej Gali w Hotelu Novotel Airport w Warszawie.


GASTRO-SOFT jest wysoce skoncentrowanym, płynnym środkiem do maszynowego mycia naczyń we wszelkiego rodzaju zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych. Preparat  posiada bardzo dobre właściwości myjące, nawet bardzo tłustych naczyń. Skutecznie usuwa zaschnięte resztki żywności i napojów. Może być stosowany do mycia porcelany, stali nierdzewnej, szkła i sztućców. Środek nie zawiera związków chloru ani fosforu.


Preparat został również przetestowany i posiada certyfikat przyznany przez dział technologiczny Huty Szkła Zawiercie. Dokument ten potwierdza, że jest to środek, który oprócz doskonałych właściwości myjących, zabezpiecza również szkło kryształowe przed korozją.


Nagrodę w imieniu firmy Voigt odebrał Dyrektor Operacyjny ds. rozwoju rynków i produktów Pan Adam Góra.


Działania naszej firmy od wielu lat ukierunkowane są na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż komisja Targów EuroGastro doceniła nasz produkt, który wpisuje się w przyjęty przez nas kierunek rozwoju. Jednocześnie otrzymana nagroda motywuje nas jeszcze mocniej do dalszego rozwoju produktów z linii gastroline – mówi Adam Góra.


Wyróżnienie dla GASTRO-SOFT VC 691 jest kolejną nagrodą dla preparatów firmy Voigt. Medale jakości posiadają również: GRUNDPUR  VC 150, BRUDPUR  VC 242, NANO SAN  VC 112, NANO ORANGE  VC 241.


Firma Voigt jest producentem profesjonalnych środków czystości obecnym na rynku od prawie 20 lat. Produkty tej Firmy  są wpisane w technologie utrzymania czystości największych sieci restauracji i hoteli oraz całego obszaru facility.

Wstecz

GRUND LIGHT VC 155

Skoncentrowany, lekko alkaliczny środek o silnych właściwościach czyszczących przeznaczony do gruntownego mycia wodoodpornych powierzchni podłogowych.

 

Aktywnie usuwa silne zabrudzenia, pasty oraz powłoki polimerowe. W odpowiednich rozcieńczeniach może być również stosowany do bieżącego utrzymania czystości. Posiada właściwości niskopieniące. Zalecany zarówno do mycia maszynowego jak i ręcznego. 

W doczyszczanym pomieszczeniu pozostawia przyjemny zapach. Uwaga:  Przed zastosowaniem powierzchnię sprawdzić na trwałość kolorów.
 
Usuwanie powłok polimerowych: W zależności od stanu usuwanych powłok stosować koncentrat lub 30% roztwór (3 litry koncentratu na 10 l roztworu). Czyszczoną powierzchnię namoczyć przygotowanym roztworem myjącym i pozostawić na 10-20 minut. W celu zwiększenia skuteczności procesu usuwania starych powłok można zastosować szorowanie szczotką lub padem. Następnie należy zebrać brud i zneutralizować podłogę czystą wodą.
 
Mycie ręczne: Do gruntownego mycia, w zależności od stopnia zabrudzenia  zaleca się stosować roztwór od 10 do 30% (od 1 do 3 l środka na 10 l roztworu). Roztwór roboczy pozostawić kilka minut na mytej powierzchni, w razie potrzeby szorować. Następnie zebrać brud i przemyć podłogę czystą wodą. Do codziennego utrzymania czystości posadzek stosować roztwór od 1,5 do 4% (od 150 do 400 ml środka na 10 l roztworu). 
 
Mycie maszynowe: W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się stosować roztwór od 2,5 do 8% (od 250 do 800 ml środka na 10 l roztworu). Przy mocnych zabrudzeniach lub w przypadku wyjałowionych, matowych podłóg stosować większe  stężenia.
 
 

więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.