Szkolenie dla firm sprzątających w Łodzi

(2015-03-19)

Sukcesem zakończyło się szkolenie dla firm sprzątających, które odbyło się 18 marca br. Do Centrum Konferencyjno-Bankietowego Rubin w Łodzi przybyło 60 firm z całej polski, co stanowiło ponad 100 osób.

 

Celem przeprowadzonego  spotkania było poinformowanie rynku utrzymania czystości o zmianach wizerunkowych i recepturowych produktów profiline. Szkolenie z nowoczesnych technologii w produktach VOIGT prowadził główny technolog firmy – Tomasz Pacan.

 

Prezentacja naszego kolegi poprzedzona została  wykładem poprowadzonym przez Jolantę Sergot-Kowalską. Temat prelekcji brzmiał „Zniszczenia powierzchni spowodowane nieodpowiednim doborem środków czystości”.

 

Szkolenie było pierwszym z cyklu planowanych szkoleń. Dzięki informacjom zebranym od uczestników wiemy, jakie tematy są dla Państwa interesujące.

 

Do zobaczenia wkrótce.

 

Wstecz

Pady

PadySzeroki asortyment padów maszynowych i ręcznych o różnej agresywności oznaczone kolorystycznie.

 

Pady o długiej trwałości, do czyszczenia i polerowania powierzchni różnego typu, uchwyty do padów z mocnym przegubem do osadzenia na kij oraz z profilowanym uchwytem ręcznym. Pady maszynowe stosowane zarówno do gruntownego czyszczenia jak i codziennej pielęgnacji. Pady do zastosowania w technologii High-Speed.


więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.