UNIWERSAL VC 250 najlepszym produktem targów ISSA/INTERCLEAN 2015!

(2015-04-30)
Uniwersal VC 250 firmy VOIGT - skoncentrowany, antystatyczny, środek o uniwersalnym zastosowaniu do mycia wodoodpornych powierzchni, otrzymał nagrodę „The Golden Broom Award 2015” za Najlepszy Produkt Targów ISSA/INTERCLEAN 2015 w kategorii „Produkt chemiczny”. 
 

Nagroda cieszy tym bardziej, iż została zdobyta w najbardziej popularnej kategorii. To właśnie w grupie produktów chemicznych, zostało zgłoszonych aż siedem kandydatur, spośród których została wyłoniona trójka nominowanych. W zaszczytnym gronie finalistów, nasz preparat zaprezentował się jako najbardziej innowacyjny, dzięki czemu jednogłośnie został wybrany przez międzynarodowe jury konkursu i ogłoszony zwycięzcą  na uroczystej Gali, podczas której odebraliśmy statuetkę Złotej Miotły.
 
Sukces produktu UNIWERSAL VC 250 jest efektem bardzo gruntownej rewitalizacji. Jego receptura została wzbogacona o wiele nowoczesnych technologii:
 
  • Aktywny tlen, który wspomaga proces usuwania brudu 
  • Anti-Stone, dzięki której preparat na mytych powierzchniach nie pozostawia osadów, smug i zacieków 
  • Anti-Fingerprint zabezpiecza powierzchnie przed niepożądanymi odciskami palców i dłoni. 
     
Dodatkowo produkt został przebadany pod kątem działania na powierzchnie posiadające antyelektrostatyczne właściwości i tym samym, uzyskał certyfikat ESD zgodny z międzynarodowymi normami CEI-IEC 61340-5-1:2009
 
UNIWERSAL VC 250 dedykowany jest w szczególności, do utrzymania czystości w obiektach biurowych oraz wszędzie tam, gdzie występuje duże zróżnicowanie typów powierzchni. Zalecany jest do mycia podłóg, mebli, płytek podłogowych i ściennych oraz powierzchni lakierowanych. Skutecznie usuwa brud z porcelany i szkła. Charakteryzuje się wysoką skutecznością mycia i wydajnością w 0,25% roztworze (25 ml środka na 10 I wody). Pozostawia w  pomieszczaniach przyjemny zapach. 
 
Korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim, za odwiedzenie naszego stoiska na minionych targach ISSA/INTERCLEAN 2015. Jesteśmy przekonani, iż wszyscy odwiedzający, mieli szansę poczuć siłę innowacji marki VOIGT.
Wstecz

H610

Bezzapachowe mydło w płynie o właściwościach pielęgnacyjnych przeznaczone do przemysłu spożywczego
i branży HoReCa.
 
Nie wysusza skóry. Skutecznie eliminuje przykre zapachy ryb, przypraw, czosnku, mięsa i tym podobne, powstałe w wyniku przygotowywania posiłków. Przeznaczone do stosowania w obszarach gdzie niezbędne jest zachowanie standardów  zgodnych
z systemem  HACCP.
 
SPOSÓB UŻYCIA: Bieżące mycie rąk: energicznie pocierać wszystkie powierzchnie namydlonych rąk przez co najmniej 10 sekund. Dokładne mycie rąk: na zwilżone wodą dłonie nanieść niewielką dawkę mydła (3-5 ml). Dokładnie rozprowadzić, myć przez 15-20 sekund, energicznie pocierając powierzchnie rąk. Postępować zgodnie z instrukcją i zasadami mycia higienicznego. Następnie ręce starannie spłukać wodą i osuszyć papierowym ręcznikiem lub suszarką  mechaniczną.
 

więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.