Voigt z brązową statuetką Solidna Firma

(2016-03-08)
Brązowa statuetka przyznawana jest firmom, które po raz siódmy przeszły pomyślnie proces oceny swojej rzetelności i uczciwości biznesowej w kontaktach z partnerami handlowymi.
 

Program Gospodarczo-Konsumencki „Solidna Firma” to system weryfikacji przedsiębiorstw dokonywany przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych.
 
Ocenie podlegają:
 
terminowe rozliczenia z kontrahentami i pracownikami;
terminowe regulowanie płatności z tytułu podatków, ceł, należności wobec ZUS, opłat leasingowych i należności kredytowych;
brak wyroków zasądzanych w sprawach o nieuregulowane należności;
przestrzeganie prawa pracy oraz zasad BHP;
przestrzeganie praw konsumenta i terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań reklamacyjnych.
 
Firma VOIGT do programu przystępuje nieprzerwanie od 2009 roku. Otrzymany certyfikat jest potwierdzeniem przyjętej polityki jakości, która oparta jest o funkcjonujące i stale doskonalone Systemy Zarządzania:
 
Jakością, zgodny z normą ISO 9001:2008 
Środowiskowego, zgodny z normą ISO 14001:2004 oraz
Bezpieczeństwem i Higieną Pracy (BHP), zgodny z PN-N-18001:2004
 
Otrzymany certyfikat jest gwarancją uczciwości handlowej, która jest na stałe wpisana w funkcjonowanie Firmy VOIGT.
Wstecz

GRUNDMAX VC 156

Skoncentrowany środek do czyszczenia mocnych zanieczyszczeń.

 

Idealnie usuwa wszelkie zabrudzenia z wodoodpornych powierzchni. Dzięki zdolności wnikania głęboko w pory i wysokim właściwościom transportowania brudu, idealny do czyszczenia szorstkich powierzchni mikroporowatych (gresy). Skutecznie usuwa nawet najgłębszy, wielodniowy brud i mocno przywarte zabrudzenia. Produkt nadaje się do stosowania zarówno w myciu maszynowym, jak i ręcznym. Może być stosowany w czyszczeniu zasadniczym i codziennym czyszczeniu konserwującym. Produkt niskopieniący. Preparat posiada przyjemny zapach.

 
 
 
Czyszczenie zasadnicze: stosować roztwór od 5 do 15% (od 500 do 1500 ml środka na 10 I roztworu). Rozlać wystarczającą ilość roztworu czyszczącego, wyszorować gruntownie szczotką lub gąbką i dobrze odessać. Zmyć czystą, zimną wodą i odessać ponownie. Minimalny czas oddziaływania roztworu czyszczącego wynosi 5 minut.
 
Czyszczenie konserwujące: przygotować roztwór od 1 do 5% (od 100 do 500 ml środka na 10 I roztworu). Zastosować 2-stopniowe mycie na mokro maszyną szorująco-odsysającą lub myć ręcznie. Uwaga: Nie stosować z ciepłą lub gorącą wodą!
 
 

więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.