VOIGT na targach Expo Sweet 2013

(2013-02-05)

Firma VOIGT już po raz drugi wystawi się na  targach Expo Sweet, największej tego typu imprezie organizowanej w Polsce dla branży cukierniczej  i lodziarskiej. VOIGT zaprezentuje pełną ofertę profesjonalnych preparatów z linii gastroline.


Dla uczestników targów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na GASTRO-SEPT   VC 620, GASTRO-PUR   VC 642, GASTRO-SOFT   VC 691.

Jak zapewniają organizatorzy targów (Europejskie Zgrupowanie Interesów Gospodarczych), impreza oprócz funkcji komercyjnych będzie pełnić także rolę ważnego wydarzenia branżowego.

Firma VOIGT będzie jedyną firmą z branży chemii profesjonalnej, która zaprezentuje się na targach. Zapraszamy na stoisko nr 53, na którym będzie można poznać preparaty linii gastroline oraz technologie utrzymania czystości opracowane przez ekspertów VOIGT dla zakładów piekarniczych, cukierniczych i lodziarni.

V edycja Expo Sweet odbędzie się w dniach 19-21 lutego 2012 na terenie wystawowym MT Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie.

Wstecz

GLASS CLEANER VC 975

Superkoncentrat do mycia powierzchni i przedmiotów szklanych. Szczególnie zalecany do szyb i luster. 

 

Skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawia połysk bez smug i przyjemny zapach. Zastosowana krzemionka koloidalna opóźnia efekt ponownego osadzania się brudu oraz ułatwia proces kolejnego mycia. Produkt posiada właściwości antystatyczne.

 
W zależności od stopnia zabrudzenia zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 0,1 do 0,5% (od 10 do 50 ml środka na 10l wody). Przemywać wilgotną ściereczką nie pozostawiającą włókien. W przypadku mocniejszych zabrudzeń można zwiększyć zalecane stężenie. Umyta powierzchnia nie wymaga spłukiwania, wycierania do sucha czy polerowania. 
 

więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.