Najwyższa Jakość QI 2013 dla VOIGT

(2013-10-23)

18 października w hotelu IBB Andersia w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala Ogólnopolskiego Programu NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Quality International. W jej trakcie Firma VOIGT została uhonorowana we wszystkich trzech kategoriach: QI Product, QI Services, QI Order.


Złotym medalem Najwyższa Jakość zostały nagrodzone:


•    W kategorii Produkt – innowacyjna linia superkoncentratów x-line
•    W kategorii Usługa – projekt Szkolenia-Audyty-Serwis SAS
•    W kategorii System Zarządzania – strategia zarządzania przedsiębiorstwem


Nagrodę w imieniu firmy odebrał Dyrektor Operacyjny ds. rozwoju rynków i produktów mgr inż. Adam Góra.
 

 

Nagrodzone preparaty x-line charakteryzują się wysokim stopniem innowacyjności. W ich konstrukcjach recepturowych wykorzystano nie tylko biotechnologię, ale również krzemionkę koloidalną. Preparaty uzyskały Certyfikat ECOLABEL. Wysoki stopień koncentracji substancji aktywnych umożliwia przygotowanie roztworów roboczych w stężeniach 0,1%. Użytkownikom proponowane są dwa systemy dozowania zintegrowane z opakowaniami: manualny lub mobilny-przepływowy.


Program Najwyższa Jakość Quality International został zorganizowany już po raz siódmy przez redakcję Forum Biznesu, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Wstecz

GRUNDMAX VC 156

Skoncentrowany środek do czyszczenia mocnych zanieczyszczeń.

 

Idealnie usuwa wszelkie zabrudzenia z wodoodpornych powierzchni. Dzięki zdolności wnikania głęboko w pory i wysokim właściwościom transportowania brudu, idealny do czyszczenia szorstkich powierzchni mikroporowatych (gresy). Skutecznie usuwa nawet najgłębszy, wielodniowy brud i mocno przywarte zabrudzenia. Produkt nadaje się do stosowania zarówno w myciu maszynowym, jak i ręcznym. Może być stosowany w czyszczeniu zasadniczym i codziennym czyszczeniu konserwującym. Produkt niskopieniący. Preparat posiada przyjemny zapach.

 
 
 
Czyszczenie zasadnicze: stosować roztwór od 5 do 15% (od 500 do 1500 ml środka na 10 I roztworu). Rozlać wystarczającą ilość roztworu czyszczącego, wyszorować gruntownie szczotką lub gąbką i dobrze odessać. Zmyć czystą, zimną wodą i odessać ponownie. Minimalny czas oddziaływania roztworu czyszczącego wynosi 5 minut.
 
Czyszczenie konserwujące: przygotować roztwór od 1 do 5% (od 100 do 500 ml środka na 10 I roztworu). Zastosować 2-stopniowe mycie na mokro maszyną szorująco-odsysającą lub myć ręcznie. Uwaga: Nie stosować z ciepłą lub gorącą wodą!
 
 

więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.