Polityka Jakości

Działanie zgodne z potrzebami i oczekiwaniami Klientów – to najkrótsze określenie zasad funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa, jak również gwarancja rozwoju oraz sukcesu na rynku. Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji środków do utrzymania czystości i higieny pomieszczeń pozwala nam na osiągnięcie wysokich standardów naszych wyrobów. Zapewnienie najwyższej jakości zarówno w obszarze produkcyjnym jak i kontaktu z klientem jest podstawowym elementem wszystkich podejmowanych przez nas procesów.

 

Stosowanie nowych rozwiązań, systematyczne ocenianie i weryfikowanie naszych dostawców, konfrontowanie jakości naszych wyrobów z wymaganiami klientów oraz spełnienie wymogów terminowości pozwala na wykrywanie potencjalnych źródeł błędów i eliminowanie ich w najwcześniejszej fazie. Zadowolenie każdego naszego klienta jest niezbędnym warunkiem trwałego powodzenia firmy i utrzymania opinii partnera godnego zaufania.

 

Nasze zobowiązanie do ciągłego doskonalenia poziomu jakości naszych wyrobów i procesów zostało zweryfikowane i potwierdzone przez Zarząd Firmy:

 

Zarząd VOIGT Sp. z o.o. zapewnia, że Polityka Jakości jest zrozumiała, wdrożona i utrzymywana na wszystkich szczeblach organizacji, a do jej realizacji są zapewnione odpowiednie zasoby, tak aby wszyscy pracownicy mogli się w pełni angażować w osiąganie celów jakości. Gwarancją naszej wiarygodności w zakresie jakości jest funkcjonujący i stale doskonalony System Jakości zgodny z normą ISO 9001:2008.

GRUNDMAX VC 156

Skoncentrowany środek do czyszczenia mocnych zanieczyszczeń.

 

Idealnie usuwa wszelkie zabrudzenia z wodoodpornych powierzchni. Dzięki zdolności wnikania głęboko w pory i wysokim właściwościom transportowania brudu, idealny do czyszczenia szorstkich powierzchni mikroporowatych (gresy). Skutecznie usuwa nawet najgłębszy, wielodniowy brud i mocno przywarte zabrudzenia. Produkt nadaje się do stosowania zarówno w myciu maszynowym, jak i ręcznym. Może być stosowany w czyszczeniu zasadniczym i codziennym czyszczeniu konserwującym. Produkt niskopieniący. Preparat posiada przyjemny zapach.

 
 
 
Czyszczenie zasadnicze: stosować roztwór od 5 do 15% (od 500 do 1500 ml środka na 10 I roztworu). Rozlać wystarczającą ilość roztworu czyszczącego, wyszorować gruntownie szczotką lub gąbką i dobrze odessać. Zmyć czystą, zimną wodą i odessać ponownie. Minimalny czas oddziaływania roztworu czyszczącego wynosi 5 minut.
 
Czyszczenie konserwujące: przygotować roztwór od 1 do 5% (od 100 do 500 ml środka na 10 I roztworu). Zastosować 2-stopniowe mycie na mokro maszyną szorująco-odsysającą lub myć ręcznie. Uwaga: Nie stosować z ciepłą lub gorącą wodą!
 
 

więcej
Dotacje na inowacjeSlaskie.