Szkolenia - Audyt - Serwis

Głównym zadaniem zespołu SAS jest pomoc klientom w praktycznym wdrożeniu, a także w rozwiązywaniu problemów z zakresu technologii utrzymania czystości obiektów.

Znajdź swojego serwisanta

 

Szkolenia

Jesteśmy jedną z pierwszych firm oferujących swoim klientom certyfikowane szkolenia praktyczno-teoretyczne z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości.


Każdego naszego partnera traktujemy indywidualnie, dlatego przygotowując szkolenia bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby klienta łącznie z profilem jego działalności.


Udział w szkoleniach daje możliwość pogłębienia wiedzy nie tylko z zakresu stosowanych produktów, ale również prawidłowej technologii sprzątania. Proponowane przez nas spotkania edukacyjne udzielą Państwu wielu rad dotyczących różnych obszarów związanych z utrzymaniem czystości na obiektach i nie tylko.

Zamów szkolenie

 

Audyty

Zredukuj koszty utrzymania czystości w Twojej firmie. Nie czekaj, skorzystaj z unikalnej szansy już teraz.

 

W celu jak najlepszego dobrania środków czyszczących oraz optymalnych technologii utrzymania czystości obiektu, oferujemy przeprowadzenie szczegółowego audytu czystości przez naszych ekspertów. Po dokonanym audycie przygotowana zostanie dla Państwa szczegółowa dokumentacja technologiczna, obejmująca takie zagadnienia jak:

  • optymalne dobranie środków do obszarów, powierzchni występujących na obiekcie oraz występujących na nich zabrudzeń,
  • dobranie efektywnej technologii sprzątania w zależności od rodzaju i intensywności zabrudzeń,
  • dobranie odpowiednich akcesoriów do sprzątania,
  • ustalenie częstotliwości mycia w zależności od natężenia ruchu lub innych elementów wpływających na szybsze powstawanie zabrudzeń,
  • porady i wskazówki usprawniające proces sprzątania.

 

Wykorzystaj wskazówki ekspertów i wprowadź przedsięwzięcia oszczędnościowe. Pamiętaj, wdrożenie już kilku drobnych zmian pomoże zaoszczędzić pokaźne kwoty wydawane na utrzymanie czystości.

 

Zgłoszenie audytu

Nazwa firmy
Osoba kontaktowa
Telefon
Adres e-mail
Województwo
obiekt audytu
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH Voigt sp. z o.o. („Voigt”) moich danych osobowych dla celów marketingu produktów i usług spółki Voigt, w tym w celach analitycznych i profilowania.

Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez poinformowanie nas korzystając z powyższego formularza. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PPUH Voigt sp. z o.o. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących wybierając jako formę kontaktu:

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PPUH Voigt sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, ul. Jordana 90 41-813 Zabrze (dalej również jako „Voigt”).

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: rodo@voigt.pl, lub pisemnie :PPUH Voigt sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, ul. Jordana 90 41-813 Zabrze.

Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu marketingowym, w tym w celach analitycznych i profilowania – podstawą prawną przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane na potrzeby prowadzenia przez Voigt marketingu zostaną usunięte po cofnięciu przez Panią/Pana zgody na ich przetwarzanie w tym celu.

Pani/Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. dostawcom usług IT, czy agencjom marketingowym – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawa żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.

W zakresie w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz profilowania.

W zakresie w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w sposób zautomatyzowany w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

Podanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne.

 

 

 

Serwis

Oferujemy Państwu fachowy serwis prowadzony przez wykwalifikowanych serwisantów. Zajmujemy się nie tylko montażem i serwisowaniem systemów dozujących, dla stałych klientów organizujemy cykliczne wizyty w celu poprawienia jakości i technologii sprzątania. Służymy również w doradztwie doboru odpowiednich środków chemicznych oraz technik sprzątania. Serwisanci posiadają firmowe samochody wyposażone w niezbędne części zamienne potrzebne do usunięcia awarii, co pozwala na szybką interwencję po zgłoszeniu awarii lub innych zleceń.

Zamów serwis

 

Czując się odpowiedzialnym nie tylko za tworzone produkty, ale także za wdrożone technologie, sprzęt i systemy dozujące pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dotacje na inowacjeSlaskie.